do 79Ah
autobaterie 12V  60 Ah 510A AKUMA Komfort

autobaterie 12V 60 Ah 510A AKUMA Komfort

Cena:  1 299,00 CZK
bez DPH: 1 073,55
Dostupnost: Na objednávku 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Artikl:  AM27014
Balení: 1 ks

  Popis     Diskuze     Recenze  

Popis

Autobaterie kapacita: 60Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 242x175x190, startovací proud: 510A.Autobaterie Akuma Komfort 12V, 60Ah, 510A, pravá
Tyto baterie jsou určeny ke spouštění spalovacích motorů a napájení palubnch sítí motorových vozidel vyšší užitné třídy.

Akumulátory AKUMA-comfort mají:

Hybridní konstrukci

Při výrobě negativní elektrody je použita slitina olovo-vápník (PbCa), která v kombinaci s nízkoantimonovou slitinou pozitivní elektrody zajištuje minimální samovybíjení akumulátoru, stabilní nabíjecí charakteristiku, minimální spotřebu destilované vody při provozu. V laboratorních a provozních podmínkách je tato spotřeba výrazně pod 2g/Ah skutečné kapacity zkoušeno dle metodiky normy ČSN EN 60095-1, což v podstatě z tohoto akumulátoru činí akumulátor v bezúdržbovém provedení s max.prodlouženým intervalem případného dolévání destilované vody - max.1 za rok, a to v závislosti na správně seřízené dobíjecí soustavě na vozidle a náročnosti provozu.

Kapsovou separaci

Pro oddělení pozitivně a negativně nabité elektrody je použit tzv.kapsový separátor z vysokomolekulárního PE, který je nejen vysoce odolný proti dlouhodobému působení elektrolytu, ele má zároven i minimální elektrický odpor. Svou funkci kapsy plní dokonale - zabraňuje vzniku mezielektrodových zkratů, čímž je dále prodloužena životnost akumulátoru.

Centrální odplynování

Je to ochrana proti zpětnému zážehu do baterie a nevytékavosti kapalného elektrolytu. Centrální odvod plynů z jednotlivých článků baterie zajištuje víko EURO Kamina. Hermeticky utěsněné zátky a centrální odplynovací kanál odvádějí plyny k bočnímu vývodu, který je opatřen protizážehovou zátkou. Protizážehová zátka umožňuje odvod plynů mimo prostor vozidla a protože obsahuje keramickou mikroporézní vložku, která zabraňuje iniciaci exploze baterie vznícením odváděných plynů. Celý systém zajištuje nevytékavost elektrolytu i v extrémních podmínkách a v jakékoliv poloze.

Snadnou manipulaci

Autobaterie jsou na víku opatřeny integrovaným, případně odnimatelnými plastovými držadly pro usnadnění manipulace s akumulátorem.
Parametry: Autobaterie Akuma Komfort 12V, 60Ah, 510A, praváKapacita 60 Ah
Napětí 12 V
Rozmístění pólů 0, pravá kladný pól vpravo
Startovací proud 510 A
Délka 242 mm
Šířka 175 mm
Výška 190 mm
Spodní provedení B13

 
3D Secure Payment GPwebpay
KRAUPNER-AUTO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena