speciální
autobaterie Maxima Exide 900

autobaterie Maxima Exide 900

Cena:  5 279,00 CZK
bez DPH: 4 362,81
Dostupnost: Na objednávku 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Artikl:  MAXIMA
Balení: 1 ks

  Popis     Diskuze     Recenze  

Popis

Autobaterie Exide Maxima 12V 50Ah Startovací proud: 750 A Délka: 260 mm Šířka: 172 mm Výška: 200 mm Polarita kontaktů: hmotnost: 16kg Objednací číslo: MAX 900 DC

Vlastnosti autobaterie Exide Maxxima 900 DC

Desky jsou stočené ve svitcích s velmi velkou vnitřní plochou. Akumulátor bez tekutého elektrolytu. Speciální technologie odlévání mřížky, technologie celoplošného povlaku litinou, nový separátor ze skelného rouna.

Nová koncepce

Vysokoproudový akumulátor zaručující vysokou startovací sílu a zároveň odolnost vůči působení vnějších vlivů. Je určený do vozidel používaných v stavebnictví a zemědělství jako jsou kombajny, traktory a stavební stroje. Výborně se osvědčil i v osobních automobilech. Použití technologie válcových článků a s tím spojená maximalizace aktivního povrchu akumulátoru umožnilo zvětšit základní hodnotu elektrického náboje. Start vozidla i za extrémních podmínek není žádný problém.

Příjem náboje a kapacita

Konstrukce vycházející z článku ve tvaru spirály ze silně a rovnoměrně navinutých tenkých mřížek umožňuje rychlý příjem náboje s vyšší hodnotou, než je u standardních modelů akumulátorů s kapacitou nad 100 Ah. Maxxima DC (Deep Cycle -modré víko) je optimalizována pro potřeby hlubokého vybití a opětovného nabití na 100%, co z ní dělá univerzální zdroj el. energie.

Různorodé využití

Jako startovací baterie je Maxxima přednostně určena pro stavební stroje a vibrační válce, kombajny, traktory, motorové vysokozdvižní vozíky, vozy odtahové, záchranné a protipožární služby, do terénních a „off road“ vozů. Maxxima DC (Deep Cycle – modré víko) je extrémně vhodná jako malá trakce, resp. staniční baterie, se schopností dočasně napájet různé přídavní zařízení (hydraulické a jiné) a především je vhodná pro vozy s masivními video a audio aplikacemi.

 
3D Secure Payment GPwebpay
KRAUPNER-AUTO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena