Šampóny
Autošampon aktivní NANO+tuba 600ml   SA13

Autošampon aktivní NANO+tuba 600ml SA13

Cena:  58,00 CZK
bez DPH: 47,93
Dostupnost: Na objednávku 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Artikl:  AM00133
Balení: 1 ks

  Popis     Diskuze     Recenze  

Popis

Podrobný popis
Vysoce účinný aktivní autošampon, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem, připravuje povrch pro voskování. Vyvinuto na bázi technologie NANO+ aniontových a neiontových mycích prostředků nejnovější generace.

Super koncentrát - díky maximální dávce mycích prostředků a vosků - náplň stačí na 16 omytí. Zesílený mycí účinek díky použité receptuře částic koloidního oxidu křemičitého. Účinný při odstraňování starých přischlých nečistot, takových jako jsou ptačí výkaly, stopy po hmyzu atd. Šampon se aplikuje místně bez ředění. Díky důkladnému odstranění zbytků dřívějších vrstev vosku a polytur dokonale připravuje karoserii pro další ošetření. Široký rozsah použitých mycích prostředků činí, že je stejně účinný na každém druhu povrchu. Umožňuje nejen důkladné umytí karoserie, ale i dílů z umělých hmot, střech kabrioletů a střešních boxů.
NANO+ je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie NANO+ umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANO+ je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.
 
3D Secure Payment GPwebpay
KRAUPNER-AUTO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena