Diagnostika
Autoscanner Profi Czech U581 - CAN OBD-II, live da

Autoscanner Profi Czech U581 - CAN OBD-II, live da

Cena:  3 414,00 CZK
bez DPH: 2 821,49
Dostupnost: Na objednávku 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Artikl:  U581
Balení: 1 ks

  Popis     Foto (2)     Diskuze     Recenze  

Popis

Autoscanner Profi Czech U581 CAN OBD-II je první dostupný profesionální diagnostický přístroj komunikující v českém jazyce.
Ovládání přístroje je v českém jazyce a na velkém grafickém LCD displeji s podsvícením je kromě dalších informací vypisován přímo textový popis nalezené závady.
V paměti přístroje je uložena databáze více než 600 nejčastějších chyb v češtině a dalších téměř 3000 v angličtině.

Přístroj spolupracuje s vozidly všech značek s podporou OBD2 avšak kromě základních chyb přístroj vyhodnocuje také chyby specifické pro 18 značek vozidel: GM, Ford, Chrysler, Honda, Toyota, Nissan, VW, Mazda, BMW, Geo, Jaguar, Kia, Mercedes, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Hyundai a další.

Přístroj je vyvinutý speciálně pro opraváře, stanice měření emisí, STK, obchodníky s ojetými vozidly, ale i pro majitele vozidel či automobilové kutily.

Špičkovou funkcí, která přibyla v novém přístroji, je možnost snímání aktuálních měřených hodnot za chodu motoru - tzv. Live data a jejich zobrazení na displeji přístroje.
Umožňuje diagnostiku pomocí všech rozšířených standardů OBD II (resp. OBD2, EOBD): ISO, VPW, PWM, KWP2000 i CAN BUS.Pomocí Autoscanner Profi Czech U581 CAN OBD-II můžete snadno a rychle zjistit příčinu závady.
Agregáty moderních motorových vozidel jsou řízeny a kontrolovány složitými elektronickými systémy, které zaznamenávají případné chybné či nestandardní chování jejich komponent a čidel, a provádějí příslušné záznamy do paměti závad.
Autoscanner Profi Czech U581 CAN OBD-II proskenuje paměť závad řídící jednotky motoru (ECU) a případně nalezené chybové kódy (DTC) zobrazí postupně na displeji včetně textového popisu závad.
Po opravení závady nebo pokud jste si jisti, že příčina závady již pominula, můžete pomocí přístroje Autoscanner Profi Czech U581 CAN OBD-II paměti závad diagnostikovaných řídících jednotek smazat.
V případě, že byla na palubní desce rozsvícena varovná kontrolka motoru (MIL - „Malfunction Indicator Lamp“) bude tato zhasnuta.

Díky svému robustnímu provedení a velmi příznivé ceně dokáže tento přístroj nahradit podstatně dražší servisní diagnostické skenery chybových kódů určené pro motorová vozidla většiny světových výrobců. Komunikace s řídící jednotkou vozidla se uskutečňuje prostřednictvím komunikačního protokolu OBD II (resp. OBD2, EOBD či JOBD) pomocí standardů ISO, VPW, PWM, KWP2000 či CAN BUS.

Přístroj Autoscanner U580 CAN OBD-II podporuje všechny světové standardy datového rámce pro OBDII komunikaci, a to:

standard OBDII
protokol
vozidla

SAE J1850 PWM
pulse width modulation
koncern FORD

SAE J1850 VPW
variable pulse width
koncern GM

ISO 9141-2,
KWP2000
KW, KWP2000
evropská a asijská vozidla

CAN BUS (J2284)
CAN
Novější vozidla všech značek


Další parametry:•Menu v českém jazyce
•Metrické jednotky pro Live data
•Databáze více než 600 nejčastějších chyb v češtině
•Téměř 3000 dalších chyb v angličtině
Balení obsahuje:


•Přístroj Autoscanner Profi Czech U581 CAN OBD-II
•Propojovací kabel k vozidlu
•Tištěný podrobný návod v češtině
•Tištěný návod v angličtině
•Praktické odolné pouzdro
•Záložní baterie 9V

 
3D Secure Payment GPwebpay
KRAUPNER-AUTO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena