Aligator
Aligator mobilní tel. R10 eXtremo šedo-černý

Aligator mobilní tel. R10 eXtremo šedo-černý

Cena:  1 550,00 CZK
bez DPH: 1 280,99
Dostupnost: Na objednávku 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Artikl:  AR10BG
Balení: 1 ks

  Popis     Diskuze     Recenze  

Popis

Klasický tlačítkový telefon na dvě SIM karty v obrněné verzi.

Nárazuvzdorný a vodotěsný telefon s klávesnicí vás spolehlivě doprovodí kamkoli budete potřebovat. Především do míst s extrémními podmínkami a všude tam, kde byste se běžný telefon báli i jen vytáhnout z kapsy. Stavby, hory, sport, voda, bahno, prach ľ nic z toho vás už nezaskočí.

Každý, kdo vystavuje telefon vodě, častým nárazům nebo prachu, ocení obrněný telefon. R10 přežije leccos: jemný písek na stavbě, koupel v potoce, rozdíly teplot, pády i otřesy při sportu. Nemusíte se obávat změn počasí a náhlého deště, upadnutí telefonu na zem nebo jiných nehod. Pogumované tělo všechny nepříjemnosti hravě zvládne, vodotěsné provedení si poradí s vlhkostí a telefon bude dál fungovat bez problémů.Norma IP67 znamená, že telefon vydrží ponoření do vody až do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut.

Vysokokapacitní baterie telefonu zajišťuje pohotovostní režim až na 240 hodin, tedy neuvěřitelných 10 dní. Tak ani při vícedenních pobytech bez možnosti připojení k elektrické síti nemusíte přemýšlet, kdy se telefon vybije a jak dlouho ještě budete na příjmu.

Tlačítkové telefony se standardní klávesnicí jsou i přes nárůst počtu dotykových smartphonů stále oblíbené a žádané. Přehledná a pohodlně tvarovaná tlačítka umožňují pohodlné ovládání i ve ztížených podmínkách.

Podpora dvou SIM karet a jejich použití najednou pomáhá oddělit například pracovní a soukromé hovory. Telefon má zabudovaný fotoaparát a nechybí mu ani vyhledávané funkce ľ budík, kalkulačka, SIM toolkit či možnost použití vestavěného Handsfree . Připojením sluchátek získáte přehrávač MP3 skladeb nebo FM rádio. Do paměti lze uložit až 300 kontaktů a snadno ji rozšířit za pomoci microSD karty až o 32 GB.

R10 je v nabídce ve dvou barvách ľ kamufláž s jedinečným maskovacím vzorem a nestárnoucí šedo černé. Váží pouhých 126 gramů a pohodlně ho tak můžete nosit jen v kapse. Zapomeňte na strach, že se vašemu telefonu může něco stát.

Více informací

http://www.aligator.cz/produkty/aligator-rx10-extremo

 
3D Secure Payment GPwebpay
KRAUPNER-AUTO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena