Aligator
Aligator A670 Senior černý + stolní nabíječka

Aligator A670 Senior černý + stolní nabíječka

Cena:  987,00 CZK
bez DPH: 815,70
Dostupnost: Na objednávku 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Artikl:  A670B
Balení: 1 ks

  Popis     Diskuze     Recenze  

Popis

ALIGATOR A670 Senior černý + stolní nabíječka


Kompatibilita:Aligator: A670


Mobilní telefony:
Praktický a elegantní mobilní telefon A670 Senior s ještě větším displejem, je pro své snadné a pohodlné ovládání bez zbytečných funkcí vhodnou volbou nejen pro seniory a začátečníky.


Díky osvědčené koncepci splňuje A670 Senior všechny předpoklady pro příjemné a intuitivní ovládání, takže je jeho používání snadné i pro úplné začátečníky. Předností je přehledný velký displej a možnost využít všechny oblíbené funkce seniorských telefonů, včetně rádia nebo fotoaparátu.


SOS Locator: Tato nezbytná funkce seniorských telefonů nechybí ani u A670. SOS Locator je funkce, která při stisku SOS tlačítka odešle zprávu s polohou a nouzovou SMS na přednastavená čísla. Na cílových lelefonech se tato zpráva zobrazí i z odkazem na pozici v mapě. Pokud majitel telefonu kdekoli ztratí orientaci, stačí využít SOS funkce a jeho nejbližší budou ihned vědět, kde se právě nachází a že potřebuje jejich pomoc.


Pro ještě snadnější ovládání, umožňuje telefon vytáčet čísla pomocí přiřazených fotografií. Stačí pak jedním stiskem tlačítka zobrazit seznam fotografí a jen si vybrat komu volat.


Ergonomicky vyvážený tvar pro pohodlnou manipulaci s nízkou hmotností 85g. S rozměry 121x59x14 mm padne přesně do ruky i lidem s nižší citlivostí a pohyblivostí prstů. Velká, hmatem odlišitelná tlačítka pomáhají k příjemnému používání telefonu.


Oblíbený nabíjecí stojánek je součástí balení, svůj telefon tak můžete mít vždy připraven k použití na stejném místě. Spolehlivá baterie Li-on 900 mAh zaručí dlouhou výdrž telefonu na jedno nabití, v pohotovostním režimu je to až 360 hodin (tedy až 15 dní). Nemusíte tak mít strach telefon používat třeba na výletě, kde nebude k dispozici nabíječka.


A670 má zabudovaný fotoaparát, budík, svítilnu, kalkulačku, Bluetooth nebo FM rádio. Pro vyzvánění je na výběr ze základní nabídky 5 melodií nebo lze nastavit melodii vlastní. Tam kde by hlasité vyzvánění rušilo, je k dispozici vibrace. Do paměti lze uložit až 500 kontaktů a pomocí podporované microSD karty lze interní paměť rozšířit o 32 GB a používat ji k přehrávání hudby nebo ukládání obrázků a videa.


A670 je k dispozici ve dvou barvách: černo-stříbrná a červeno-černá. Používejte svůj telefon snadno a jednoduše. Přejeme vám bezstarostné používání mobilního telefonu Aligator A670!Technické parametry:


Rozměry:

Výška: 122 mm
Šířka: 58.8 mm
Hloubka: 13.3 mm
Hmotnost: 85 g


Displej:
Typ: Barevný TFT
Rozměry: 2.2
Rozlišení: 220 x 176 bodů


Baterie:
Typ: Li-Ion 900 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu max: 360 h
Výdrž při hovoru max: 420 min


Paměť:
Paměť kontaktů v telefonu: 500
Paměť na SMS: 50
Paměť na odeslané SMS: Ano
Podpora paměťových karet: micro SD až 32 GB
Typ SIM Karet:
1x Normální SIM


Funkce:
Svítilna
Budík
Kalkulačka
FM rádio
Podpora SIM toolkit
Fotoaparát VGA
Bluetooth
Přehrávač hudby a videa


SOS funkce:
SOS tlačítko: Ano
Typ SOS tlačítka: Tlačítko
Počet předvoleb SOS tlačítka: 5
SOS SMS: Ano
SOS Locator: Ano


Vyzvánění:
Počet melodií: 5
Vibrace: Ano


Obsah balení:
Telefon Aligator A670
Cestovní nabíječka
Nabíjecí stojánek
Návod k použití

 
3D Secure Payment GPwebpay
KRAUPNER-AUTO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena